למידה פרטנית: למידה באמצעות מדריך ויועץ מקצועי שיסייע לתווך וללמד את תכני הלימוד באמצעות סדרה של 3 פגישות פרטניות, אשר יתקיימו במשרדי עץ הדעת (קדושי בגדד 36 חיפה). הלמידה הפרטנית תותאם לצורכי הלקוח בשיטת Tailor Made – לפי צרכים מותאמים אישית. משך כל מפגש: 3 שעות (תוקף הלמידה מוגבל לתקופה של חודש ימים) הערה: משך המפגש יחל בשעה שתואמה וסוכמה מראש עם הלקוח/ה.


2300 

קרא עוד


מהו מבחן הדפ"ר:
מבחני דפ"ר (דירוג פסיכוטכני ראשוני) הינם המבחנים אותם נדרש לעבור מועמד המעוניין להתקבל לתפקיד במשטרת ישראל (ובארגונים נוספים כגון: צה"ל). מבחנים אלה הם חלק ממערך שלם של מיונים בתהליך הקבלה לתפקידי משטרה, ומטרתם לבחון את מידת ההתאמה בין כישורי המועמד ובין דרישות וצרכי התפקיד – באופן שיאפשר לנבא את הצלחתו בעבודה כשוטר.

מה בודק המבחן:
הדפ"ר מורכב מסוללת מבחנים שנועדו לבחון את רמתו הקוגניטיבית של המועמד בשלושה תחומים: צוּרָנִי, כמותי ומילולי. בין כשרי החשיבה הנבדקים ניתן למנות תפיסה מרחבית, הבנה צוּרָנִית, יכולת היסק, הפשטה ויישום, מסוגלות לעיבוד וניתוח מידע בזמן אמת, כישורי ארגון ודיוק בעבודה, ריכוז ועוד.

זמני המבחן:
כל מבחן מוגבל בזמן בדרך-כלל כ 10-25 דקות למבחן.
סוללת מבחני הדפ"ר אורכת כ 2-3 שעות ביום מיונים סטנדרטי.

סגנון המבחן:
מבחני הדפ"ר מתקיימים בלשכת הגיוס של משטרת ישראל (ברחוב רזיאל 9 בתים) והינם ממוחשבים, בסגנון רב-ברירה (מבחן 'אמריקאי' – שאלה אחת עם מספר אופציות לבחירת תשובה אחת).

לכניסה למבחן לדוגמה נא להיכנס לקישור הבא:    מבחן לדוגמה

לקבל מידע נוסף ולצפייה בדוגמאות לשאלות, נא להיכנס לאתר לשכת גיוס של משטרת ישראל: לשכת גיוס